Diamond-Cut Cross Charm in 10K Gold | Banter
Select Your Metal: 10K Yellow Gold - Out of Stock

Have a question about Diamond-Cut Cross Charm in 10K Gold?
Need help with this Diamond-Cut Cross Charm in 10K Gold?
| Stone(s) | |
|---|---|
| Stone Type | No Stone |
| Metal(s) | |
|---|---|
| Metal Type | Gold |
| Metal Color | Yellow |
| Metal Finish | Polished, Diamond-Cut |
| Gold Karat | 10K |
| Charm Design | |
|---|---|
| Charm/Bead Type | Necklace Charm |
| Product Details | |
|---|---|
| Width | 21;2 mm |
| Height | 39 mm |